Programoversikt

Oversikt over faste programmer.

Andre programmer og repriser sendes til andre tider.

Mandager

  • kl 10.00 Pastor Chris engelsk forkynnelsesprogram
  • kl 10.30 Tom Arild Fjeld og Per Haugan forkynner (Norsk/Engelsk)
  • kl 11.00 Good Morning World with Edward John
  • kl 11.30 Nils-Johan Thorsell forkynnelse i studio
  • kl 12.00 Møter sendt fra forskjellige plasser
  • kl 14.00 Engelske programmer med Hilde Karine og Øyvind Hæreid.
  • kl 14.30 Grasrota med Ole Johnny Jensen
  • kl 15.00 Den profetiske tjenesten med Henning Valentin Lunde
  • kl 15.45 Maran Ata Oslo
  • kl 18.00 Per Henriksen forkynner om frelse og helbredelse
  • kl 19.00 Direkte fra Drøbak forbønnsprogram direkte/reprise
  • kl 21.00 Reapet at 15.00 pm norwegian time/Latvia time 16.00  Live from Studio and meeting in Riga Latvia
  • kl 23.00 Repriser fra dagens sendinger utover hele natten

Tirsdager

  • kl 10.00 Dagens ord fra Henning Valentin Lunde
  • kl 13.00 Tom Arild Fjeld og Per Haugan forkynner på norsk /engelsk reprise
  • kl 13.30 Per Henriksen forkynner om frelse og helbredelse reprise
  • kl 14.30 Per og Vivian Zahl Olsen Haugan programmer
  • kl 15:00 Astrid Nestvold forkynner
  • kl 15.30 Brølende Lam med Per Ivar Winnæss (Gamle programmer)
  • kl 16.00 Dagens ord fra Henning Valentin Lunde reprise
  • kl 16.30 Brølende Lam med Per Ivar Winnæss (Gamle programmer) reprise
  • kl 17.00 Diverse programmer
  • kl 19.00 Direkte fra Drøbak forbønnsprogram direkte/reprise
  • kl 21.00 Studio Riga Latvia Direkte sending med Signe and Tom Nilgard (Norsk)
  • kl 21.30 Repriser fra dagens sendinger utover hele natten

Onsdager

  • kl 10:00 Dagens ord fra Henning Valentin Lunde
  • kl 10.30 Pastor Chris engelske programmer
  • kl 11.00 Stefan Salomonssen forkynner Guds ord
  • kl 12.00 Diverse programmer 
  • kl 14.00 Astrid Nestvold reprise
  • kl 14.30 Maran Ata Oslo reprise
  • kl 16.00 Dagens ord fra Henning Valentin Lunde reprise
  • kl 16.30 Diverse programmer
  • kl 19.00 Direkte fra Drøbak forbønnsprogram direkte/reprise
  • kl 21.00 Repriser fra dagens sendinger utover hele natten

Torsdager

  • kl 12.00 Per Henriksen forkynnelse om frelse og helbredelse reprise
  • kl 13.00 Pastor Chris Oyakhilome. (Engelsk)
  • kl 13.30 Henny Grønås forkynner
  • kl 14.00 Henning Valentin Lunde forkynner
  • kl 14.45 Norge for Kristus med Arne Lund
  • kl 16.00 Henny Grønås forkynner reprise
  • kl 16.30 Gunhild-Malena studio sørlandet
  • kl 17.00 Møter/diverse annet
  • kl 19:00 Direkte fra Drøbak forbønnsprogram direkte/reprise
  • kl 21.00 Gunhild-Malena studio sørlandet reprise
  • kl 21:30 Repriser fra dagens sendinger utover hele natten

Fredager

  • kl 10:00 Good Morning World med Edward John
  • kl 11:00 Betel Stovner samtaleprogram
  • kl 11:30 Pastor Chris Oyakhilome. (Engelsk)
  • kl 12.00 Mat, sang og forkynnelse med Heidi-Lill Solbakken Smedvik
  • kl 13.00 Møter fra forskjellige plasser.
  • kl 14.30 Good Morning World with Edward John reprise
  • kl 15.00 Nils Johan Thorsell forkynner
  • kl 15.30 Pastor Chris
  • kl 16.00 Stefan Salomonssen forkynner Guds ord
  • kl 17.00 Diverse programmer
  • kl 19.00 Direkte fra Drøbak forbønnsprogram direkte/reprise
  • kl 21.00 Repriser fra dagens sendinger utover hele natten

Lørdager og søndager sender vi bare møter fra inn og utland utenom faste tider

Mellom faste programmer i ukedagene vil det gå andre programmer eller musikk.

 

Studio Riga Latvia

Sundays at 15.00 pm norwegian time/Latvia time 16.00  Live from Studio and meeting in Riga Latvia

 

Sjekk inn her på facebook enten du er medlem eller ikke kan du se viktig informasjon om programmer https://www.facebook.com/MiracleRevivalChannel/